Atrium Žižkov logo

ČTVRTKY V KARANTÉNĚ

Nejlepší, co se tomuhle festivalu může stát, je, že skončí. Zatím za námi na akce bohužel nemůžete, (ačkoliv zahrádka kavárny je od 13. 5. otevřená!) a tak jsme se rozhodli, že přivedeme kulturu netradičně my k vám. Nejen, že tak podpoříme naše umělce, ale ještě sousedům alespoň na chvilku uděláme radost. Mrkněte na náš program, budeme se těšit již brzy pod vaším oknem!

Festival je určen sousedům, kteří bydlí nad vnitroblokem a mají přímý výhled do zahrady Atria, kde budou koncerty probíhat. Stačí v daný čas vykouknout z okna.

Nebydlíte nad námi? Nevadí, všechna hudební vystoupení budeme také vysílat živě – sledujte náš FACEBOOK.

  • 16. 4. / 18:00 / MARKÉTA JANOUŠKOVÁ – koncerty pod okny odstartuje houslová virtuózka, která propaguje český folklór, z nějž sama hojně čerpá inspiraci.
  • 23. 4. / 18:00 / MARTIN HRUBEC A TOMÁŠ MIKA – těšte se na jazzový minikoncert v podání dvou sehraných kytaristů.
  • 30. 4. / 18:00 / ZMĚNA: Vystoupí báječný saxofonista a hudební publicista Jan Kyncl, kterého doprovodí ještě lepší kytarista Antonín Dlapa. Těšíme se!
  • 7. 5. / 18:00 / JAROSLAVA KOPECKÁ – uslyšíte nejen židovské, ale i moravské a slovanské písně za doprovodu akordeonu.
  • 14. 5. / 18:00 / MONIKA JÄGEROVÁ, DALIBOR PIMEK A ONDŘEJ MACEK – soubor Hof-Musici se specializuje na interpretaci barokní hudby. V jejich podání zazní díla A. Giannettiniho, B. Strozzi, G.M.Jacchiniho.
  • 21. 5. / 18:00 / GABRIELA VERMELHO – houslistka, zpěvačka, hráčka na pětistrunný kvinton, skladatelka a performerka vás potěší nejen autorskými písněmi, ale i aranžemi lidových písniček.
  • 28. 5. / 18:00 / VIOLONCELLISTÉ 3 GENERACÍ – tři generace vynikajících violoncellových virtuózů uvedou skladby různých stylových období, ale i speciální úpravy skladeb pro dvě violoncella z oblasti klezmeru.