Atrium na Žižkově

Hudba o Třetí: Duo Jiří Sycha, Filip Dvořák a jejich přátelé

So 10. 09.
trvá do
So 10. 09.

15:00

Program „Stopy folkloru v barokní hudbě“ seznámí publikum s evropskou barokní tvorbou, která byla ovlivněna lidovou hudbou. Jedinečná příležitost slyšet méně známé barokní písně z Irska, Skotska, Maďarska či Moravy.

Délka: 60 minut

HUDBA O TŘETÍ
Máte rádi klasickou hudbu, ale nedaří se vám při večerních koncertech udržet hlavu vzhůru? Tak hlavu vzhůru! Řadu „Hudba o třetí“ jsme totiž připravovali právě pro vás. Přijměte pozvání na sérii 8 odpoledních sobotních koncertů, které jsou vhodné pro pravidelné posluchače stejně tak jako pro ty, kteří se naslouchat hudbě teprve učí. V podání vynikajících českých interpretů (Anna Paulová, Jiří Sycha, Filip Dvořák…) a komorních sestav (Alinde Quintet, Duo Mellison, Kontrast duo, Trio Incendio…) uslyšíte nejen světově uznávaná díla. Uslyšíte klavír, akordeon, cembalo, klasickou kytaru, violoncello, cembalo, hoboj, klarinet ale i fagot nebo lesní roh. Takto pestrý poslech se vám proto jednoduše stane hlavní kulturní víkendovou aktivitou, a to, aniž byste ponocovali.


Děkujeme, že nám pomáháte dodržovat aktuální mimořádná opatření. Najdete je na https://atriumzizkov.cz/mimoradna-opatreni