Atrium na Žižkově

Komorní řada: Guarneri Trio Prague

Út 11. 10.
trvá do
Út 11. 10.

19:30

Zcela výjimečné vystoupení plné expresivity nabídne koncert patronů nové komorní řady Atria. Dnes již legendární Trio působí na mezinárodní scéně déle jak 35 let, během nichž se vyprofilovalo k jedinečné umělecké zralosti.

Délka: 90 minut

KOMORNÍ ŘADA
– garant: Guarneri Trio Prague

Atrium na Žižkově se pro první ročník komorní řady rozhodlo spolupracovat s Guarneri Triem Prague, špičkovým klavírním triem mezinárodního rozměru, který se stal uměleckým garantem této exkluzivní řady.

Hudebně pestrý program je složený z předních českých hudebních ansámblů a zahájí jej právě patroni této řady, výjimečné Guarneri Trio Prague, které v sezóně 2021/22 oslavilo 35 let koncertní činnosti v původním složení. Koncertní sezonu roku 2022 zakončí prvnotřídní Epoque kvartet, jež ve své trvorbě proplouvá napříč žánry, styly i epochami. V koncertní sezoně roku 2023 pak prostor věnujeme také mladší generaci, oceňovanému českému houslistovi, Milanovi Al-Ashhabovi s pianistou a skladatelem Adamem Skoumalem a pokračovat budeme nejen v mezinárodním měřítku špičkovým komorním souborem – Bennewitzovým kvartetetem.


Děkujeme, že nám pomáháte dodržovat aktuální mimořádná opatření. Najdete je na https://atriumzizkov.cz/mimoradna-opatreni