Atrium Žižkov logo

Konektiv Night Vol. IV

St 08. 12. 2021
Premisa Konektiv Nights je jednoduchá: propojit české a zahraniční hudebníky žijící v České republice a ukázat tak bohaté možnosti, které se skrývají v nepravděpodobných spolupracích. Cílem je odmítnutí předsudků a stereotypů, které jsou často namířeny proti menšinám, přistěhovalcům a cizincům obecně. Letošní Konektiv Night slibuje komplexní koncertní zážitek pro diváky i zúčastněné hudebníky. Díky třem dvojicím složeným z hudebníků z radikálně odlišných hudebních a zvukových sfér představí Konektiv Night vol. IV vzrušující, nepředvídatelnou směs hudby a zvuku.
Jak bude znít něžný hlas Emy Brabcové a její objevné experimenty s elektronickými smyčkami v tandemu s italským perkusionistou, vibrafonistou a nadšencem pro současnou divadelní hudbu Elia Morettim?
Jakou zvukovou fúzi můžeme očekávat od fascinující spolupráce zvukové umělkyně a producentky mʊdʌki a cimbalisty Michaela Taragoše?
A konečně, co přinese spolupráce Aldany Duoraan a jejího performativního zkoumání tradiční hry na jakutský chomus s kytarovým virtuózem Tomášem Niesnerem?
To se dozvíte jen jedním způsobem… na viděnou 8. prosince od 19:00 v Atriu Žižkov!

Konektiv podporuje Iniciativu Hlavák, která poskytuje materiální i psychologickou podporu lidem propuštěným z detenčních center.

Akce se koná za podpory Magistrátu Hlavního města Prahy, Ministerstva kultury ČR a Nadace Život umělce

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Děkujeme, že nám pomáháte dodržovat aktuální mimořádná opatření. Najdete je na https://atriumzizkov.cz/mimoradna-opatreni