Atrium Žižkov logo

Kundalini Realm – kundalini jóga – gongová lázeň

So 03. 08. 2024
10:30 - 16:30 | jóga | sál

Jedinečná událost pro tělo, mysl a duši. Přijďte si zacvičit kundalini jógu pod vedením portugalského učitele Miguela JanNaama, který vás provede doslova transformující praxí. Těšit se můžete také na gongovou lázeň britského hráče Dylanji, jehož harmonické zvuky vás dovedou do stavu hluboké relaxace a meditace. 

JanNaam Miguel 

Portugalský učitel kundalini jógy žijící ve Velké Británii. Byl vycvičen pod bedlivým dohledem světově uznávaných učitelů jógy – i-SKY (Guru Dharam Singh Khalsa), Amrit Nam Sarovat Kundalini Yoga School, a další. JanNaam Miguel je známý tím, že poskytuje různé lekce, které jsou jedinečně navržené, se silnými a transformačními záměry. Jeho lekce vedou studenty k rychlé sebe-evoluci. Lekce podporují rozvoj seberealizace a sebezplnomocnění ke zvýšení úrovně našeho vědomí. Znalosti a rozsáhlé zkušenosti jogína JanNaama Miguel v oblasti humanologie z něj dělají učitele, který pomáhá lidem k reformě jejich charakteru a zdraví, a to organickým, bezpečným či samoléčebným způsobem. Jeho posláním je pomáhat lidem transformovat se a realizovat jejich plný lidský potenciál. 

„Nejvyšší forma našeho pravého já se projevuje v procesu služby/pomoci druhým. V józe tomu říkáme Seva… takže dělejme všichni to, co dělají jogíni, s láskou a vědomím.“ 

Dylanji 

Britský mistr gongu. Vibrace gongu dostávají tělo i mysl do hlubokého relaxačního zážitku a meditace, aniž byste museli cokoli dělat. Během gongové lázně se dostanete do neutrálního stavu, při kterém se může spustit proces sebeléčení. Dylanji studoval a trénoval na College of Sound Healing ve Velké Británii. Pracuje s řadou mocných gongů včetně očistného gongu Pluto a jeho hluboce transformačního kosmického souseda gongu Nibiru. Rád vás nechá spojit se s magickým vodním gongem, který pomáhá pracovat s minulostí našich předků. Také hraje na symfonický Wu Xing gong, který stimuluje spojení s prvky života: dřevem, ohněm, zemí, kovem a vodou. Ohromující sluneční gong doplňuje sadu svými energizujícími vibracemi, které naplňují prázdnotu teplem. V rámci svých gongových lázní začleňuje mnoho dalších nástrojů, jako jsou zvonkohry, okaríny, dešťové tyče a chrastítka. V roce 2023 připojil mezi své léčební nástroje moderní technologii laseru a dřevěných harf. 

„V prostoru a čase se léčíme. Nevím, odkud jsem přišel. Nevím, kam mám jít. Kde jsem, je tady a teď. Je to tak, jak to má být. Vibrace života mě zakuklí, koupe a podporuje. Jsem celý, já jsem, vyvíjím se, a jsem.“

Program:
10:30 – 12:00 hod. – lekce kundalini jógy – Miguel JanNaam
12:30 – 14:00 hod. – lekce kundalini jógy – Miguel JanNaam
15:00 – 16:30 hod. – gongová lázeň s 5 různými gongy – Dylanji
 
Vstupenky
1 lekce jógy – 300 Kč
gongová lázeň – 500 Kč

Výhodný set vstupenek:

1 lekce jógy + gongová lázeň – 700 Kč
2 lekce jógy + gongová lázeň – 1 000 Kč
_

jóga ● pořádají Michal Kolínek a Atrium Žižkov ● sál