Atrium Žižkov logo

Online doprovodný program k výstavě Nejkrásnější místo na světě

Čt 15. 04. 2021

V rámci online doprovodného programu k výstavě Nejkrásnější místo na světě zpovídal na toto téma její kurátor Ondřej Horák tři osobnosti z různých prostředí. Jak definují pojem nejkrásnější místo na světě cestovatel, architekt, urbanista nebo socioložka?

K prvnímu rozhovoru přijal pozvání cestovatel Ladislav Zibura. Rozhovor jsme odvysílali jako premiéru na našem facebookovém profilu ve čtvrtek 15. dubna od 19:00. Nestihli jste ho? Nevadí. Pokud vás zajímá, jak zní ticho v megafonu nebo jak je možné minout Florencii o čtyři kilometry, tak si ho pusťte třeba hned!

22. dubna jste mohli sledovat rozhovor architektem a urbanistou Osamu Okamurou nejen o tom, proč je Kyjev krásný, jak podpořit cyklistiku ve městech nebo jaký vliv mají brownfieldy na kvalitu nové zástavby. Poslechnout si ho můžete také tady.

Ve čtrtek 29. dubna Jsme odvysílali poslední ze série rozhovorů. Tentokrát si Ondřej Horák povídal o nejkrásnějším místě na světě se socioložkou Martinou Pojarovou.

Během natáčení všech rozhovorů byla dodržena platná bezpečnostní opatření. Rozhovory byly předtočeny.