Atrium Žižkov logo

Open Mic #4

Po 06. 09. 2021

Závěrečný Open Mic je tu a s ním konečný výběr zpěváků, zpěvaček a muzikantů, kteří svět reflektují s nástrojem a mikrofonem v ruce. Pomyslný vrchol atriovské mini Open Mic série si jistě zaslouží pozornost každého, kdo chce pondělí 6. září zakončit poslechem. Kdo tedy ve vnitrobloku zahraje tentokrát?

18:00–18:20

Kluk z Holdingu

Znáte prokrastinační indie folk,  „syrovou poezii života a notorického pábitelství“? Přesně to totiž uslyšíte v podání prvních vystupujících, projektu Kluk z Holdingu. Ten založil kytarista a zpěvák Jan Polanský s doprovodným perkusionistou na cajon Davidem Slezákem. Více na www.facebook.com/klukzholdingu

18:25–18:45

Stacey & Hendrik

Druhého vstupu se chopí Stacey a Hendrik, kteří v minimalistických a melanchonických úpravách zahrají autorské i převzaté písně. Začali spolu hrát teprve nedávno díky rozpadlému mrkvovému dortu, ale každý sám tvoří již léta.

18:50–19:15

The Winter Sounds

Charismatickým hlasem a s kytarou v ruce foyer Atria v pondělí rozezní také rodák z Athén (Georgia, USA), zkušený muzikant Patrick Keenan (kytara, zpěv). Navazujíce na taneční post-punkovou estetiku kapely Gang of Four a zvuk moderního elektro-popu, zahraje výběr z repertoáru, který buduje od roku 2006. Více na www.thewintersounds.bandcamp.com

19:20–19:45

The Loomen

The Loomen, pravidelné setkávání čtyř kamarádů, které spojuje hudební vkus, humor potlačovaná touha být vidět a slyšet. Dejte jim své uši, dejte jim své oči. Většina repertoáru pro výstup v Atriu na Žižkově pramení z grunge, odkud také čerpají inspiraci pro vlastní tvorbu. Zahrají v sestavě Lukáš Doffek (zpěv, kytara), Martin Sluka (back vocal, kytara), Eliáš Pospíšil (akustická basa).

19:50–20:20

NABOSO

Chodíte po světě bez bot? Přijďte si poslechnout NABOSO, kapelu složenou z vystudovaných muzikantů, kteří se ve společné tvorbě věnují převážně interpretaci folku, šansonu a jazzu. Hrají nenápadně nápaditě a třeba si k nim i zatančíte. V Atriu se představí v komorním složení – zpěv: Veronika Spiegelová, kytara: Matouš Hron, baskytara: Matěj Růžička. Více na nabosoband.cz

Přijďte si poslechnout náš závěrečný Open Mic a užijte si multižánrový koktejl. A další si dejte v Kafe Atriu. Konáme se za kažého počasí, tak dorazte! Akce je zdarma.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Na základě mimořádných opatření ze dne dne 31. července 2021 platí pro účast na našich akcích nové podmínky.

Při vstupu je nutné se prokázat:

  • negativním PCR testem, který je starý maximálně 7 dní od odběru
  • antigenním testem, který je starý maximálně 72 hodin od odběru
  • dokladem o nákaze v posledních 180 dnech
  • certifikátem o absolvování druhé dávky očkování, od které uplynulo nejméně 14 dní
  • certifikátem o absolvování jednodávkového očkování, od kterého uplynulo nejméně 14 dní

Pozor! U vstupu již není možné prokázat se čestným prohlášením!

Dále vás prosíme o dodržování 3R:

  • myjte si ruce
  • noste respirátory (i venku)
  • dodržujte rozestupy

Na děti do 6 let se tyto podmínky nevztahují. Mladší 18 let mohou mít potvrzení o bezinfekčnosti od své školy či od zákonného zástupce.