Atrium Žižkov logo

Open Mic v zahradě

Po 02. 08. 2021

Open Mic #2 | 2. 8. 2021 od 18:30

Druhý Open Mic aneb multižánrovou smršť si v Atriu na Žižkově můžete poslechnout již v pondělí 2. srpna od 18:30. I tentokrát v rámci večera uslyšíte čtení autorské tvorby a různorodá hudební vystoupení.

Jako první vystoupí s autorskými texty Tomáš Niederhafner, rodák z Jihlavy, od roku 2011 v Praze sídlící středoškolský učitel, který představí část z nové tvorby – „topos Žižkaperku i Vysočiny“ (http://haufyart.blogspot.com/?m=1).

Druhého vstupu se ujme Tali (Natálie Schejbalová), folk-popová písničkářka, která v roce 2020 debutovala se svým EP Nelásky (https://open.spotify.com/artist/68XhUi3StJPhiFiXKAP3DT?si=Cs_bZg_oS_mJz2VTu-kGFg&dl_branch=1). Je to básnířka a absolventka oboru Tvorba textu a scénáře na Ježkově konzervatoři v Praze. Právě texty – střídavě cynické i melancholické, jsou to, co ve vás cestou domů z jejího koncertu zůstane. Nově si ji poslechnete v tandemovém seskupení s baskytaristou a kytaristou Matoušem Čápem.

Na závěr jako třetí číslo uslyšíte kytaristu, zpěváka a „rockabilly mladíka“ Liama Staynera (@liamstay). Na kontě má již stovky vystoupení s nejrůznějšími hudebními projekty a jako vystudovaný kytarista se v tvorbě nebrání žádnému žánru. Jakmile ho jednou uslyšíte, jistě nezapomenete.

Přijďte si poslechnout náš druhý  Open Mic a užijte si nejen multižánrovou smršť, ale třeba i kyseláče nebo drink z Kafe Atrium. Akce je zdarma.

Další letní Open Micy dále proběhnou vždy v pondělí 16. a 30. srpna a 6. září od 18:30. Save the Date.