Atrium Žižkov logo

Vánoce v Atriu

So 18. 12. 2021

Čtvrtý adventní víkend se v Atriu chystá vánoční odpolední program pro sousedy i přespolní. V kapli si můžete poslechnout vánoční zamyšlení Olgy Mrázkové z Českobratrská církve evangelické a Petra Wagnera z církve Československé husitské (Petr Wagner se bohužel nakonec ze zdravotních důvodů nebude moc zúčastnit) a vánoční koncert sboru Comodo.

Společné zpívání a popíjení svářeného vína, či jablečného moštu si sice letos musíme nechat ujít, avšak pro všechny, kdo se k nám vydají, chystáme dárek, a ne ledajaký! Umělkyně kosmo_nauty si pro vás připravila workshop tvoření tradičních vánočních ozdob s muchomůrkami – nyní si tak každý z vás může odnést DIY balíček tvoření na doma a vybrat si můžete dokonce ze dvou variant!
Přijďte se nadýchnou vánoční atmosféry bez předvánočního shonu do Atria na Žižkově, společně si popřát požehnané svátky a dát si něco dobrého v naší skvělé kavárně Kafe Atrium.

Těšíme se na vás! Vaše Atrium na Žižkově.

PROGRAM:

15:00 – 15:30 Vánoční slovo Olgy Mrázkové a Petra Wagnera
15:45 – 16:45 Vánoční sbor Comodo
15:00 – 18:00 Vyzvedávání DIY Balíčků na výrobu vánočních ozdob od Kosmo_nauty a nasávání vánoční atmosféry v Atriu a Kafe Atrium (ideálně s dobrým svařáčkem z vina či jablečného moštu!)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Děkujeme, že nám pomáháte dodržovat aktuální mimořádná opatření. Najdete je na https://atriumzizkov.cz/mimoradna-opatreni