Atrium Žižkov logo

Hudba o Třetí: Martin Šulc

So 11. 05. 2024
15:00 | sál

Za jednu z největších nadějí českého akordeonu lze bez pochyb označit Martina Šulce. Mladý hudebník, který se do povědomí dostal například díky výhře v televizní show Virtuosos V4+, má na svém kontě řadu úspěchů a spoluprací se zvučnými jmény – a o podmanivosti akordeonu přesvědčí díky svému umění i vás. 

Cyklus lze koupit jako zvýhodněné abonmá zahrnující slevu na vstupenky, nápoj ke každému koncertu zdarma a garantované místo v sále.  

Plná cena abonmá: 990 Kč
Studenti, senioři, ZTP a ZTP/P: 800 Kč
Jednotlivé vstupné: 150/100 Kč

HUDBA O TŘETÍ

Pestrost repertoáru, široké spektrum žánrů, rozmanitá nástrojová obsazení. To všechno nabídne koncertní řada Hudba o třetí, která si klade za cíl oslovit všechny ty, kdo mají zájem slyšet klasickou (a to i tu soudobou) hudbu v širších souvislostech. V této řadě přitom myslíme na posluchače, kteří si místo u večerní sklenky vychutnají koncert spíše u uvolněného odpoledního kafe – vítány jsou tak naprosto všechny věkové kategorie.  

Cyklus Hudba o Třetí nabídne v roce 2024 celkem osm koncertů: čtyři sólové recitály a čtyři koncerty komorních souborů. Mezi interprety jsou přitom jak mladé vycházející hvězdy, tak etablovaní čeští umělci. Sólově vystoupí Jakub Kydlíček (zobcová flétna), Alina Říha (cembalo), Martin Šulc (akordeon) a Jan Stránský (kytara). Mezi koncerty komorních koncertů pak nalezneme řadu velmi působivých spojení: zahraje kytarové Duo Mareli, Artia Saxophone Quartet, soubor MAOMAH soustředěn na improvizaci a pěvecký soubor HuMuS.