Atrium Žižkov logo

Koncertní řady

Někdy je tu slyšet klavír, jindy varhany. Někdy se tu zpívá a jindy pořádají koncerty vážné hudby i jazzu.

 

 

 

 

 

ATRIUM MÁ VÁŽNÝ ZÁJEM

Atrium má Vážný zájem je hudební pásmo, které vždy na jeden večer promění barokní sál Atria v sousedský obývák plný vážné hudby v podání mimo řádných českých a zahraničních interpretů.

Před sedmi lety se z původně dvoudenního happeningu koncertů vážné hudby zrodila platforma Vážný zájem, která od té doby uspořádala stovky domácích koncertů po celé republice. Spolu s Vážným zájmem přenášíme atmosféru domácího koncertu do barokního sálu Atria na Žižkově a posluchači si tak na každém koncertě mohou užít domácí atmosféru vytvořenou “obývákovými efekty” – mimo jiné otočením sálu o devadesát stupňů, které zmenšuje odstup mezi umělci a publikem. Po každém koncertě bude následuje neformální setkání s hudebníky.

 

Koncerty 2024 

26.4. 2024 – ATRIUM40: Narozeninový koncert Atrium má Vážný zájem – Německý klasický romantismus

Vstupenky

POHOVKA – Exclusive 800 KČ • KŘESÍLKO – Super 500 KČ • ŽIDLE – Classic 350 / 300 KČ STUDENTI, SENIOŘI, ZTP A ZTP/P • POLŠTÁŘ 300 KČ

POHOVKA – Exclusive 800 KČ – Obsahuje 1 místo na pohovce u stolečku, sklenku prosecca a vodu. Zakoupíte-li celou pohovku (2 místa), součástí vstupenky je pak celá láhev prosecca a voda. Tato místa je možné obsluhovat z kavárny i během vystoupení. Velmi limitovaný počet míst (4ks).

KŘESÍLKO – Super 500 KČ – Obsahuje 1 místo na křesílku u stolku. V nabídce jsou stolečky se 2–4 místy. Limitovaný počet míst (Čtyři stolky po 2 místech a tři stolky po 4 místech).

ŽIDLE – Classic 350 / 300 KČ STUDENTI, SENIOŘI, ZTP A ZTP/P – Klasické sezení na židli v sále.

POLŠTÁŘ 300 KČ – Sezení na polštářku na schodech, limitovaný počet míst.