Atrium Žižkov logo

O kousek blíž DUŠI – Jak poznat, že doutnáš. A co dělat, když hoříš.

Ne 08. 10. 2023
13:00–16:30 | talk show | sál

Nechuť a mizející radost ze života. Únava a problémy se spánkem. Vnitřní tíha a stažený žaludek. Poruchy soustředění, úzkosti a strach ze světa. A nakonec možná i stopka. Od těla, i od duše. 

Možná se v tom poznáváte. Je to jako bychom postupně ztrácely samy sebe. Ani nevíme jak a najednou nám na čele svítí cedulka „nerovnováha mezi vytížením a životem“. A tak jen přežíváme. Syndrom vyhoření potkává ty, které si nechají přes hlavu přerůst velkou míru odpovědnosti, velké nároky na sebe sama, neschopnost regenerace a upozaďování vlastních potřeb na úkor všeho ostatního. Ohrožuje každou z nás, bez ohledu na věk či pohlaví. 

Jak žít život v rovnováze, i když svou práci, projekt či děti milujeme z celého srdce? A jak se vrátit zpět do života, když už nás vyhoření potká? 

Pravidelná, vždy však ojedinělá talk show Kristýny Klímové, autorky oblíbeného podcastu O kousek blíž, se zaměřením na duševní zdraví. Setkání, díky kterému si budete o kousek blíž nejen samy  sobě, ale i jedna druhé. Tentokrát s Barborou Riedl Černíkovou a Simonou Zábržovou na téma Jak poznat, že doutnáš. A co dělat, když hoříš. 

VSTUPNÉ 650 KČ, VSTUPENKY PRODÁVÁ ORGANIZÁTOR NA WWW.OKOUSEKBLIZ.CZ/. POŘÁDAJÍ O KOUSEK BLÍŽ & ATRIUM NA ŽIŽKOVĚ.