Atrium Žižkov logo

SAI (JPN) + ivy z + Barbora Hora

Po 12. 06. 2023
18:30 | sál
💫 SAI 💫

Vokalistka a textařka SAI z Tokia je v Japonsku známá především díky působení v punkové kapele Ms. Machine, jejichž album bylo The Japan Times oceněno jako jeden z nejlepších debutů roku 2021.
SAI začala pracovat na sólo projektu v roce 2019 a o rok později vydává EP „Sweden Spring Ice“ u Koiwa BUSHBASH, kterému se dostalo pozitivního mediálního přijetí. V roce 2023 jí vyšlo album 水中庭園, které nastínilo ambientnější polohu než zmiňované EP.
V Japonsku je známá taky jako publicistka a vydává vlastní fanziny.
Inspiruje se Silvanou Imam a Princess Noika. Charakteristické jsou pro ni temná elektronika a mluvící projev, který může z domácí scény připomínat rapperku Arletu.
Spojení vystoupení SAI s kostelním prostorem slibuje unikátní zážitek, tak si to nenech ujít!
spotify: https://open.spotify.com/artist/26CHm3gYd2zeEfTZeyZzal
IG: https://www.instagram.com/jaghetersai/

IVY Z 💫

Pod jménem Ivy Z se skrývá sólový projekt Lenky Zbořilové z dreampopové kapely Billow. V roce 2021 debutovala experimentální nahrávkou Under a Red Moon, kdy byla po dobu 16 týdnů složena či dodělána jedna písnička. Svoji druhou desku Let Yours Be the Last Burning Heart vydala na ostravském labelu Korobushka Records. Oproti prvotině pracuje více s klavírem a temnějšími podklady.
K živému hraní přistupuje podobně rozmanitě jako ke své tvorbě. Rozumí si temnota s weird popem?

SAI a ivy z spolu vystupovaly na koncertě v Tokiu v Japonsku při příležitosti turné kapely Billow a obě mají rády rum s colou.

💫 BARBORA HORA 💫

Barbora Hora představuje neotřelou hybnou sílu na poli české singer/songwriter scény. Její hudbu tvoří dva rovnocenné elementy; minimalistické, ale do detailu promyšlené kytarové linky s autentickým vokálním projevem. Ve své zhudebněné poezii se interpretka skrze citlivou feministickou optiku zaobírá nečekanými úskalími každodenního života.

Vstupné: 150-250 Kč na místě (lístky budou), případně se informujte na e-mailu ivy.zbo@gmail.com.
Konec striktně ve 21:30.
Těšíme se na vás!