Atrium Žižkov logo

ŽIŽKONOCE | VYPRODÁNO

Ne 09. 04. 2023
13:00 - 18:00 | Žižkov
STARTOVNÉ NA HRU JE MOMENTÁLNĚ VYPRODÁNO. Děkujeme všem hráčům za enormní zájem, moc si toho ceníme!

VELIKONOČNÍ HRA PRO CELOU RODINU.  

Letos se přihodilo, že slepička poztrácela po Žižkově svá vajíčka. Ta jsou rozeseta na pěti místech po celé čtvrti a vy je najdete, když se vydáte po naší žižkonoční trase. Nejprve je ale potřeba si vyrobit košíček, do kterého svá vajíčka nasbíráte. Jeden takový si vyrobíte na startu ve Vozovně a pak už se můžete vydat na dobrodružné pátrání napříč celým Žižkovem až do Atria. Trasa vede přes pět zastavení, která jsou v režii pěti žižkovských organizací. Na každém stanovišti na vás čeká malý úkol, který s pomocí dospělých zvládnou i ti nejmenší koledníci. Odměnou vám bude vždy jedno vajíčko do košíčku! Nasbírejte je všechny a je jen na vás, jakou přesnou trasu ke sběru vajec zvolíte a kolik času na jednotlivých zastaveních strávíte. Jistě je jen to, že trasa Žižkonoc vede z KC Vozovna do Atria na Žižkově, kde hra nejpozději v 18:00 končí. Tam nahlédneme do vašich košíčků a odměnou vám bude sladká koleda. A taky něco navíc! 

 

Na trasu se vydáte v předem stanovených časech mezi 13:00 a 15:00.

Hra může trvat až 3 hodiny. Své místa si rezervuje předem na goout.cz. 

 

STARTOVNÉ: 120 Kč za jednoho koledníka či kolednici. Doprovod má vstup zdarma.

VSTUPENKY pořídíte zde.

 

Hru s námi pořádají: Aeroškola, Farnost sv. Vojtěcha, Ulita, Druhý sbor Českobratrské církve evangelické v Praze 3, Český zahrádkářský svaz a Časopis Zahrádkář.

Projekt je realizován s finanční podporou Hl. m. Prahy. – projekt Praha 3 sousedská 2023 – cyklus komunitních akcí na Praze 3.