Atrium Žižkov logo

Žižkovské letovisko: Obligatne (sólo) + Anna Vaverková

Čt 25. 08. 2022

19:00 | zahrada

Cože? Léto už končí? To se vám asi jenom něco zdá… Žižkovské letovisko je tady pro vás a s ním i poslední večer u ohně, lazený do barev indie popu a zároveň sršící až do sfér soulové hudby jako jiskry z ohně na naší zahradě se zpěvačkou a klávesistkou Annou Vaverkovou, frontmankou berlínské kapely The Flavians. Večerní vánek přinese i hořkosladké bedroom pisničkářství s jazzpopovou estetikou Kristiny Mindové z česko-slovenské kapely Obligatne, se kterou vydala v půlce března debutové album Monológ spásy. Kristína v zahradě v Atria zahraje po delší době zase sólo jen s kytarou.

Anna Vaverková:
Barevný indie pop, který zároveň vybočuje svou něžností a žánrovými odskoky až k soulu, to je tvorba Anny Vaverkové, zpěvačky a klávesistky, která pendluje mezi Berlínem a Prahou. Upozornila na sebe už jako členka mezinárodní kapely The Flavians. Na svou sólovou songwriterskou tvorbu Anna upozornila svým EP Roztomilá holka (2022), která vyšla i jako NFT. Civilní, poutavé a přitom ohromně osobité písně, v nichž se hudebnice věnuje mimo jiné objektivizaci žen.

Kristina Mindová (Obligatne):
Talentovaná písničkářka Kristína Mindová, která momentálně působí v slovensko-české trojici Obligatne, vydala v půlce března debutové album Monológ spásy, na kterém kombinuje hořkosladké bedroom písničkářství s jazzpopovou estetikou. Kristína zahradě v Atriu po delší době zase sólo jen s kytarou, tak, jak se svým projektem začínala.

VSTUPNÉ 160 KČ / STUDENTI, SENIOŘI, ZTP A ZTP/P 120 KČ, 90 MIN