Atrium Žižkov logo

Žižkovské mezidvorky + Hraju v patiu

So 25. 05. 2024
13:00 - 19:00 | komunitní | zahrada + patio

Sousedi, štamgasti, kolegové, kamarádi – zkrátka všichni amatérští i profesionální hudebníci mají možnost si zahrát pod žižkovským širákem u nás v patiu! Třetí ročník hudební série letos odstartuje ohnivé Duo Fuego. S kytarami, znělými hlasy a tradičním cajonem vás Albert a David přenesou hudebním výletem do ulic Andalusie, Katalánska nebo Kuby. Přijďte si poslechnout koncert založený na španělské rumbě a latinských rytmech.  

Kafe Atrium & Bořivojova 37 // Žižkovské mezidvorky  

V srdci Žižkova, v zeleném klidu za domem na Bořivojově 37, rozkvete pro Žižkovské dvorky společný projekt Kafe Atrium a místních obyvatel. Oáza klidu, obklopená bujnou zelení a v duchu permakultury, se stane místem setkávání pro komunitu i přesahem do života města. Zahrada, kde dominují okrasná sakura, mohutná katalpa, ovocné keře, květinové i zeleninové záhony, společně s kompostérem, posezením a terasou, vytváří idylický prostor pro relaxaci i vzdělávání. Prostor, sdílený s Atriem, je otevřený všem – rodinám s dětmi, které zde najdou jak zábavu, tak poučení. 

Ve venkovním patiu sousedícího Kafe Atrium se budete moct od sedmi hodin přenést do ulic Andalusie, Katalánska či Kuby za doprovodu koncertu španělských Duo Fuego. Albert a David, vyzbrojeni kytarami, znělými hlasy a tradičním cajonem odstartují letošní hudební sérii Hraju v patiu, ve které mají profesionální i amatérští muzikanti možnost zahrát si pod žižkovským širákem. Posaďte se ke stolečku, dejte si limču nebo studeného kyseláče a vychutnejte si harmonické propojení místního mezidvorku a kavárny v žižkovské oáze klidu! 

● koncert 17:00 – 19:00 ● komunitní ● vstup zdarma ● pořádají Kafe Atrium a Žižkovské mezidvorky ● patio + zahrada